Inne/Konkursy

Electrolux Taste Center

26 września 2016

Electrolux Taste Center to nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Na ulicy Karolkowej, czyli na mojej ukochanej Woli, mieści się 200m2 centrum kulinarne. To miejsce gdzie wspólnie ze znajomymi, bądź nie, będziecie mogli się najpierw czegoś się nauczyć, a następnie w towarzystwie pysznego jedzenia spędzić razem czas.

electrolux-tc-165 tcmalewysycenie-12

Nic nie zbliża tak, jak wspólne gotowanie, przynajmniej ja tak uważam! Coś magicznego jest w tym, że z kilku składników można wyczarować niemal dzieła sztuki. Wiecie, że 50% europejskich restauracji, które posiadają gwiazdki Michelin wyposażonych jest właśnie w sprzęt marki Electrolux? Brzmi profesjonalnie i całe centrum też tak wygląda. Wyposażone jest ono w najnowocześniejszy sprzęt marki, od blenderów po piekarniki z funkcją pary i np. nakładkę wok na indukcję. Ja z piekarnikiem z funkcją pary poznałam się bliżej przy okazji warsztatów, które prowadziłam w ramach Projektu Plaża i akcji W parze smakuje lepiej. To genialne urządzenie sprawia, że mięso jest miękkie i aromatyczne, warzywa i owoce zatrzymują w sobie wszystkie witaminy, a posiłki przygotowane właśnie w ten sposób są po prostu znacznie smaczniejsze.

 

electrolux-tc-171

Karina Zuchora, która jest Szefem Kuchni Electrolux z pewnością pomoże Wam na warsztatach i wesprze fachową radą podczas przygotowywania ulubionych potraw. W Electrolux Taste Center będziecie mogli wziąć udział w najróżniejszych warsztatach kulinarnych – tematycznych, okazjonalnych, sezonowych czy np. takich z dietetykiem. Jeśli sami macie pomysł na warsztaty, które mogłyby spodobać się Waszym znajomym lub innym – dajcie znać Electroluxowi, zastanowią się nad taką opcją!

electrolux-tc-225

electrolux-tc-245  electrolux-tc-241

Po oficjalnej części, którą prowadził Mikołaj Rej nadszedł czas mini konkursu na stylizację potraw przygotowanych wcześniej właśnie w Taste Center. Do stylizacji wykorzystać mogliśmy pieczone w piekarnikach z funkcją pary ryby i piersi z kurczaka, które były niesamowicie miękkie i soczyste. Ja postawiłam na prostotę i oprócz piersi z kurczaka na moim talerzu pojawiło się puree z dyni oraz groszku i jadalne kwiaty. Do wyboru mieliśmy również najróżniejsze talerze, sztućce i materiały, z których Wy również możecie skorzystać podczas spotkania na Karolkowej. Tak się stało, że spośród wszystkich pięknych stylizacji to właśnie moja została uznana za najlepszą! Sami widzicie – to miejsce po prostu przynosi szczęście!

electrolux-tc-228

electrolux-tc-243

Spotkajcie się na wspólnym gotowaniu, nauczcie się, eksperymentujcie i smakujcie życie! Razem jest ciekawiej, a w miejscu takim jak to, które jest wyposażone w sprzęt, o jakim się Wam nie śniło, z Kariną, która jest genialnym szefem kuchni będzie to na pewno fantastyczne doświadczenie.

Przeczytaj również

1 komentarz

  • Reply Jud 1 października 2016 at 10:56

    Ciekawe miejsce, zazdroszczę 🙂

  • Zostaw komentarz