Inne/Konkursy

Konkurs – wygraj blender, toster i młynek do kawy! Regulamin

13 czerwca 2016

Regulamin konkursu:

 1. Konkurs organizowany jest na łamach bloga www.smakowitykasek.pl, a sponsorem nagród jest marka Haier.
 2. Konkurs trwa od 13.07.2016 do 17.07.2016 roku. (do godz. 23:59).
 3. Zadaniem konkursowym jest opublikowanie przepisu na koktajl, który można przygotować za pomocą blendera w poście konkursowym zarówno na blogu www.smakowitykasek.pl jak i na fanpage’u https://www.facebook.com/smakowitykasek/
 4. Laureatami zostanie 6 uczestników, których koktajle będą zachwycać pomysłowością. Dodatkowym kryterium oceny nadesłanych przepisów będzie estetyka wykonania zdjęć koktajlu.
 5. Laureaci zostaną wyłonieni przez autorkę bloga.
 6. Zostaną przyznane nagrody – 1 blender marki Haier HBL-2120 J, dwa tostery marki Haier oraz trzy młynki do kawy HCG1206S. Do wartości każdej Nagrody zostanie dodana dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości odpowiadającej zryczałtowanemu podatkowi dochodowemu od osób fizycznych z tytułu wygranej wKonkursie w kwocie stanowiącej 11,11% wartości danej Nagrody. Zwycięzca zgadza się, że kwota dodatkowej nagrody pieniężnej nie podlega wypłacie na jego rzecz, lecz przeznaczona jest na zapłatę podatku należnego z tytułu wygranej w Konkursie. Zwycięzca jest zobowiązany przekazać wszelkie dane, niezbędne do wypełnienia obowiązków płatnika.
 7. Wysyłka nagród odbędzie się na terenie Polski.
 8. Wynik zostaną ogłoszone we wpisie konkursowym nie później niż 20.07.2016 roku.
 9. Warunkiem otrzymania nagrody jest wysłanie przez laureatów na adres paulina@smakowitykasek.pl danych do wysyłki (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, kod pocztowy, numer telefonu) w terminie do 7 dni od daty ogłoszenia wyników.
 10. Wysłanie maila ze zgłoszeniem konkursowym jest jednoznaczne ze zgodą na publikację zwycięskich zdjęć autorów na łamach bloga www.smakowitykasek.pl lub fanpage’u bloga.
 11. Przechowywanie danych osobowych: Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z Konkursem, to jest w związku z jego organizacją, w szczególności w celu komunikacji z Uczestnikami oraz w celu przekazania nagród, przeprowadzaniem oraz sprawozdawczością podatkową i księgową.
 12. Reklamacje. Wszelkie reklamacje Uczestników dotyczące sposobu przebiegu Konkursu mogą być składane, najpóźniej w terminie 14 dni od dnia zakończenia Konkursu. Reklamacja powinna być przesłana na adres współorganizatora:  Paulina Hofman, ul. Górna 11, 77-143 Studzienice, w formie pisemnej z dopiskiem: Konkurs Haier – REKLAMACJA. Reklamacje powinny zawierać oznaczenie Uczestnika, jego imię i nazwisko, adres korespondencyjny oraz dokładny opis okoliczności stanowiących podstawę reklamacji. Reklamacje rozpatrywane będą niezwłocznie, jednakże nie później niż w ciągu 21 dni od dnia ich otrzymania przez Organizatora. Uczestnik zostaje powiadomiony o decyzji Organizatora listem poleconym wysłanym na adres podany w reklamacji w terminie 7 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Przeczytaj również

1 komentarz

 • Reply Ewa 17 lipca 2016 at 11:13

  Koktajl witaminowy

  Składniki:

  1 marchewka
  1 jabłko
  2 mandarynki
  1 banan
  300 ml zielonej herbaty

  Marchewkę obrać i umyć pokroić w grube plastry. Jabłko umyć, usunąć gniazda nasienne i pokroić w ćwiartki, mandarynki obrać, banana także.

  Przygotowane owoce przełożyć do pojemnika, dodać przestudzoną herbatę i zmiksować. Na zdrowie! Pozdrawiam, Ewa

 • Zostaw komentarz