Zdrowa dieta

Promocja w Neoflam!

5 listopada 2013

neoflam

Firma Neoflam należy do jednej z moich ulubionych, powiedzmy w top 3. Mam komplet garnków Midas, patelnię do naleśników, grillową, kilka ceramicznych pojemników oraz silikonowe łapki. Garnki są u mnie już prawie 2 lata, i codziennie w nich gotuję! Ich jakość jest powalająca, i te kolory!:) Już sobie wszystko zaplanowałam- gdy kiedyś będę mieć szansę zaplanowania swojej kuchni postawię tylko na ciemne drewno. Jeden kolor wszystkich mebli plus kolorowe dodatki:)

W październiku do mojej kolekcji garnków i innych artykułów Neoflam dołączył całkiem pokaźny zestaw, w ramach którego mam: garnek Eela 24cm ze szklaną pokrywką, kolor pomarańczowy,  patelnię Amie 20cm oraz patelnię Mitra 28cm, deskę do krojenia Flutto, brytfannę Venn do zapiekania (rozm. M), oraz trzy noże: do sera, do kanapek i szefa kuchni.

neoflam-4 neoflam-3Na dzień dzisiejszy mogę Wam powiedzieć, że noże są niezwykle ostre i lekkie. A nóż do sera na dodatek jest taaaki uroczy!:)

neoflam-2Mam dla Was niespodziankę!:) Otóż z racji jesiennej niepogody i szarości wszechogarniającej możecie zakupić artykuły firmy Neoflam ze zniżką w wysokości 30%!:) Promocja obejmuje od teraz do 15 grudnia (z wyłączeniem produktów, które są aktualnie w promocji).

Upiększcie swoją kuchnię takimi kolorowymi patelniami, nożami, deskami!:)

KOD PROMOCYJNY: SK1013

Neoflam_30_843x403_1/wpis powstał w ramach współpracy z firmą Neoflam/

Przeczytaj również

3 komentarze

  • Reply Anna 6 listopada 2013 at 08:12

    Świetny sprzęt, ja mam patelnie naleśnikową:)

  • Reply Anonim 6 listopada 2013 at 08:18

    Kurczę, chciałabym taki garnek, świetnie pasowałby do mojej rdzawej kuchni.

  • Reply D.Ott 20 lutego 2015 at 11:44

    Wiem,że garnki Neoflam są super,ale gdzie je mogę zdobyć?

  • Zostaw komentarz