Emocje

Rozbierz mnie.

4 października 2015

Rozbierz mnie.

Dotknij każdy kawałek mojego ciała. Scałuj cały wstyd, który w sobie noszę. Spraw, żebym zapomniała o każdym kompleksie, który towarzyszy mi od zawsze. Chciałabym zobaczyć siebie twoimi oczami. Żeby wiedzieć czy zauważasz plamki na moim oku, pieprzyk nad lewym obojczykiem. Czy podobają ci się moje tatuaże i czy lubisz mnie całować.

Rób to wolno.

Poświęć mi chwilę uwagi. Przez nieuwagę tego nie robisz, jakbyś zapominał. Seks zaczyna się w głowie, pamiętaj. Spójrz mi w oczy, delikatnie dotnij karku, przesuń dłonią po szyi, nachyl się delikatnie i muśnij mnie ustami. Obserwuj mnie. Badaj reakcję na dotyk, na tempo. Ja wiem, że teraz wszędzie tylko o tym seksie na kserokopiarce albo w windzie, ale wróćmy na chwilę do potrzeby namiętności i intymności. Dajmy sobie chwilę na poznanie naszych ciał.

Później zrób ze mną co chcesz, ale najpierw…

Oddech głęboki. Chcę ciebie tak mocno, że drżę. Moje ciało wysyła znaki, że tęskni do twojego. Wiesz, każdą komórką, tęsknię za dotykiem. Połóż dłoń na mojej piersi, przyciągnij mnie do siebie mocno. Jednym ruchem.

Rozbierz mnie. Z pasją. Z ciekawością. Rozbierz zwracając uwagę na każdy element mojego wybieranego przez sześć godzin stroju. Zwróć uwagę na moje kształty, linie, na pieprzyki na wysokości biodra i piersi. Zauważ mnie.

Wiem, że seks teraz musi być szybki, mocny, nie wiadomo jeszcze jaki. Wiem też, że seks jest najlepszy wtedy, kiedy próbujemy wzajemnie sprawić sobie przyjemność. To nie są wyścigi, to nie jest konkurencja. To tylko my i nasze ciała. Nasze pragnienia. Wspólne. Rozbierając mnie nie pozbawiaj mnie szacunku, nie myśl o mnie źle. To, że idę z tobą do łóżka nie znaczy, że jestem łatwa, nawet jeśli to pierwsza czy druga randka. Pomyśl, że w moich oczach jesteś tego wart.

Nie spieprz tego.


Kadr pochodzi z filmu “Last Night”.

Przeczytaj również

6 komentarzy

 • Reply Young Wife 4 października 2015 at 21:51

  Rozbieranie nawzajem jest zajebiste.

  • Reply Paulina Hofman 5 października 2015 at 09:53

   Ano jest, jest.
   Ach… 🙂

   P.

 • Reply Marta Toton 4 października 2015 at 22:04

  wow! wyjełaś to z mojej głowy! jest dokładnie tak jak mówisz 😉

  • Reply Paulina Hofman 5 października 2015 at 09:53

   Hah 🙂
   Cieszę się, że się rozumiemy!

   P.

 • Reply Kasia 20 listopada 2015 at 11:23

  Znasz “Prośbę” Wojaczka? Jeden z moich ulubionych wierszy, tak bardzo pasujący do tego tekstu…

  • Reply Paulina Hofman 23 listopada 2015 at 13:51

   Kasiu, jeszcze nie znam, ale wierzę, że to nic straconego i szybko nadrobię:)
   Pozdrawiam!

  Zostaw komentarz