Przepisy

Smakowity kąsek po 3 latach

18 listopada 2014

paulina hSmakowity kąsek ma już trzy lata.Czas niesamowicie szybko mija. Codziennie dzieje się tyle rzeczy, poznaje się tyle nowych imion. Do głowy wpadają coraz to nowsze informacje, nowe słowa, nowe pojęcia. Ciągle, nieustannie się czegoś uczymy. Poznając nowe rzeczy czasami tęsknimy do tego, co było.

Te trzy lata to spory kawałek czasu. Naprawdę. Jak tak sobie siedzę w swoim małym, smakowitym, kątku, to myślę sobie, że wszystko jest tak bardzo ulotne. Wszystko przemija, a miłość z rzeczy wiecznych trwa najkrócej (Wiśniewski, Samotność w sieci). Cieszę się, że nie przemija to, co tworzę teraz, że nie przemija mi na to chęć. Robię to tak długo, że nie pamiętam już, jak to jest nie posiadać bloga, nie pisać, nie robić zdjęć, nie zastanawiać się nad tym, co Wam zaprezentować.

Ten blog był wielokrotnie moją ostoją, dzięki niemu poznałam wspaniałych ludzi, którzy sprawdzają się w każdej z ciężkich sytuacji. Jasne, czas weryfikuje, tego nie można ukryć. Z mnóstwem ludzi nie mam już takiego kontaktu jak kiedyś, nie widziałam się z nimi miesiące lub lata. Jednak jest parę osób, na których mogę polegać. To jest naprawdę miłe. Wystarczy jeden telefon, sms, wiadomość na fejsie i wiem, że mogę liczyć na odpowiedź. To jest największa wartość.

Niekoniecznie ja byłam czytelniczką ich blogów, oni mojego. Poznaliśmy się gdzieś tam, przez kogoś tam, teraz tworząc ciepłą relację.

Ważne jest, żeby trzymać się swojej pasji, rozwijać ją, nie pozwolić jej stłamsić. Nie przeliczać wszystkiego na pieniądze i ufać tym, których znamy trochę dłużej niż jedną branżową imprezę.

Niemniej, gratuluję sobie wytrwałości:) A Wam dziękuję, za wszystko. Robię to w końcu dla Was 🙂

Przeczytaj również

Brak komentarzy

Zostaw komentarz