Gdzie zjeść?

Somersby Blackberry

13 marca 2014

somersby-2Wszystko zaczęło się od przesyłki i wiadomości od Lorda Somersby, który zaproponował mi i innym blogerom spróbowania jego nowego wynalazku:)

Dotarła do mnie wspaniała paczka która zawierała uroczy list, kilka butelek piwa oraz gadżety od Lorda, które nie dość, że w pięknych kolorach, to jeszcze funkcjonalne i potrzebne! Mam nową torbę na laptopa, nową myszkę do komputera i kilka innych przedmiotów. W kolorze jeżyny, a jakże!:) Bowiem nowy smak Somersby to właśnie jeżyna.

somersby-4 somersby-3Przyznam, że wcześniejsza wersja- jabłkowa nie była dla mnie smakowym zaskoczeniem. Natomiast jeżyna jak najbardziej. Jest słodsza i naprawdę pysznie smakuje. Kolor jest niebywale optymistyczny- lekko różowy.

Skład Somersby to przede wszystkim napój o smaku jeżynowym, którego jest 55%, reszta to piwo. Jak dla mnie idealna proporcja- ten napój pozbawiony jest charakterystycznej mocnej goryczy i zapachu piwa. Zawartość alkoholu wynosi 4.5%.

Gdy tak sączyłam nowe Somersby z koleżanką obie westchnęłyśmy na myśl, że idealnie sprawdzi się ono w gorące dni. Mocno schłodzony, z kostkami lodu i z listkiem mięty:)

somersby01

Przeczytaj również

5 komentarzy

 • Reply Karola 13 marca 2014 at 20:30

  Fantastyczny ten nowy smak! Próbowałam go już kiedyś za granicą.

 • Reply Adam 13 marca 2014 at 20:36

  Nie przepadam za napojami piwnymi. Po co są? Dla kogoś kto nie lubi samego piwa? to niech w ogóle nie pije. Dla tych którzy lubią sok? niech piją tylko sok.
  Kolor też dla kobiet niestety.

  • Reply Sandra 6 kwietnia 2014 at 17:25

   Nie rozumiem Cię. Bo Ty nie lubisz to nie powinno ich być wcale? I to pytanie dla kogo są… Dla ludzi, którzy lubią piwa owocowe, no proste 😛 Lubię samo piwo. Lubię też sam sok. Ale ich połączenie to dla mnie genialny pomysł. Uwielbiam piwa smakowe i nie wyobrażam sobie, żeby mieli przestać je produkować. A nowy smak somersby jest jak dla mnie idealny. Mam swój nowy ulubiony smak piwa 🙂 A idąc Twoim tokiem. Po co są piwa? Dla kogoś kto nie lubi spirytusu? Chcesz pić alkohol to pij spirytus.

 • Reply hejter 13 marca 2014 at 21:01

  Szkoda, że nie ma o smaku cebuli

  • Reply pees 14 marca 2014 at 06:56

   skoro za granicą jest czekolada czosnkowa to może i na cebulowe piwo przyjdzie czas:P

  Zostaw komentarz