Inne/Konkursy

Spotkanie z marką belVita

27 października 2013

warsztaty

Już po pierwszej wiadomości od marki belVita wiedziałam, że warsztaty te będą wspaniałym wydarzeniem. Zostałam zaproszona na śniadanie z przedstawicielkami firmy belVita oraz z panią dr Danutą Gajewską- Prezesem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Drugą częścią tego spotkania były warsztaty foto, które poprowadził Piotr Haltof oraz stylistka żywności Dominika Goś. Wszystko odbywało się w hotelu H15, który zapiera dech w piersiach (niestety nie pokusiłam się o jego sfotografowanie).

razemZdjęcie pożyczone od http://dietetykwstolicy.blogspot.com/ 🙂

Jeżeli chodzi o I część spotkania to przebywała ona w niezmiernie sympatycznej atmosferze. Pyszne jedzenie na tyle mną zawładnęło, że część koktajlu pomarańczowego wylądowała również na moim telefonie;> Na szczęście nic się nie stało i po drobnym zamieszaniu wróciłam do rozmów i żartów z pozostałymi uczestnikami spotkania. Rozmowy dotyczyły głównie tematów związanych ze śniadaniami, racjonalnym żywieniem. Muszę Wam powiedzieć, że ja śniadania jadam- prawie zawsze na słodko, ale jadam!:)

274U1207 274U1308 smMam nadzieję, że i Wy patrząc na moje logo uśmiechacie się jak ja. Uwielbiam je!:)

Wracając do warsztatów to po części teoretycznej, która trwała ponad 2 godziny (oglądaliśmy zdjęcia stworzone przez Piotra i Dominikę) przyszedł czas na tworzenie kompozycji z ciastkami. Pierwszym tematem była kompozycja inspirowana tą ze zdjęć na opakowaniu. Ja wybrałam swój ulubiony smak ciastek (z czekoladą) i stworzyłam coś takiego:

belVita-2 Mi kolorystyka się mega podoba- oczywiście można by pewnie pozmieniać z tysiąc rzeczy, ale to co stworzyłam jest w moim stylu:) Wam się podoba?

Drugim tematem naszego zadania było przygotowanie czegoś ‚innego’ z ciastek. Nie mogliśmy ich użyć jako stylizacji samej w sobie, miały być częścią posiłku. Generalnie z tego zadania jestem średnio zadowolona. Stworzyłam kompozycję pod zdjęcie poziome, natomiast fotograf nie chciał się do takowego przekonać i robił zdjęcia w pionie. Musiałam nieco zmienić pierwotny wygląd mojej wieży i rozbiłam ją na dwie mniejsze. Nie pokażę Wam zdjęć zrobionych przez niego, tylko te moje, które zdążyłam obfotografować sama w tajemnicy 🙂

belVita-5Stworzyłam takie przekładańce z jogurtem i owocami:)

Generalnie rzecz ujmując warsztatów nigdy dość! Czy miałyby być to warsztaty foto czy pieczenia i gotowania- to one zawsze pomogą. Piotr jest świetnym fotografem i zdjęcia jego (ze stylizacjami Dominiki) są przepiękne. Firma belVita zrobiła bardzo dobrą rzecz angażując właśnie jego do tych warsztatów. Kolejny raz wyszłam szczęśliwa, przejrzałam na oczy w wielu kwestiach i nic- tylko robić zdjęcia!:) Dziękuję!

274U1370

Przeczytaj również

3 komentarze

 • Reply magda 27 października 2013 at 19:16

  te warsztaty musiały być świetne! śniadaniowe? 🙂 ach, wymarzone! 😀 widać, że smaczna i fajna zabawa była 🙂

 • Reply Kinga 28 października 2013 at 21:13

  A ja tu jednak wyglądam jak pulpet 😀
  Ale warsztaty były super 🙂 i dzięki nim się poznałyśmy, więc w sumie jeszcze lepsze 🙂

  • Reply pees 28 października 2013 at 23:26

   przestań!:) dobrze wyglądasz i nie gadaj głupot!

  Zostaw komentarz