Zdrowa dieta

Nowa odsłona Smakowitego kąska

3 sierpnia 2013

sm

Wszystko zaczęło się od Karoliny, którą poznałam dzięki Smakowitemu. Na moje hasło ‘muszę mieć logo’ podała mi dwa kontakty, z których jeden okazał się być strzałem w dziesiątkę:)Gouda to chłopak, który zajmuje się m.in. tworzeniem logo, tworzy też świetne koszulki, czapki, wszystko możecie znaleźć na Jego stronie: http://www.goudaworks.pl/. Cudowne ma rzeczy, sprawdźcie!:)

Wystarczyła chwila rozmowy i miałam gotową pierwszą propozycję, którą widzicie u góry- domek z piernika. Miałam jednak ochotę na trochę więcej koloru. Tak więc powstała druga propozycja, nad którą zastanawiałam się z racji nieszczęsnej wisienki (nie lubię wiśni;p). Logo jednak tak przypadło mi do gustu, że nie zastanawiałam się długo, jednocześnie wmawiając sobie, że na widać czereśnię:)

+ PROPOZYCJE LOOK LIKE

Ze mną jest tak, że nie lubię się rozdrabniać. Nie pokazałam Wam wcześniej tych projektów, bo chciałam ruszyć pełną parą, przy okazji nowej odsłony bloga. A i z tym był nie lada problem.         Nie wiedziałam czego chcę- zostać na blogspocie czy nie? WordPress, ale po co mi to?Na facebook’u zapytałam więc o ewentualny kontakt do kogoś, kto zajmuje się stronami internetowymi. Poprosiłam o nowy szablon, ale na blogspota. Nie widziałam sensu przenosin, skoro tak naprawdę było mi dobrze.

Po jakimś czasie Mateusz (który również prowadzi bloga: http://m66design.pl/), narzeczony mojej znajomej z liceum, przekonał mnie do wordpressa. Stanęło na tym i już głupio było mi się wycofać, chociaż, muszę to przyznać, cały czas miałam wątpliwości. Muszę Wam powiedzieć, że tyle wiadomość na facebook’u nie wymieniłam chyba z nikim, każda pierdoła, każda drobnostka- nie bałam się o niej napisać. Mateusz jest naprawdę cierpliwym człowiekiem, ja nie mogłabym tak pracować. To za dużo stresu. Jeśli kiedyś będziecie potrzebować kogoś od zmian na blogu, stronie, koniecznie się do Niego zwróćcie.

Taki blog to jednak dużo roboty. Przecież pierwotnie smakowity stworzony był przeze mnie, a ja jestem na tyle uparta i zawzięta, że jak już pójdę na zmiany,
te te zmiany muszą być perfekcyjne. Wszystko, co mi przyjdzie do głowy musi być zrobione. Ja wyznaję minimalizm, lubię ten styl, najchętniej na blogu zamieściłabym tylko kolorowe logo, przełamała coś na stronie tym samym kolorem i tyle. Blog kulinarny jednak rządzi się swoimi prawami- tu musi być kategoria, musi być jakiś podział. Szukając przepisów kulinarnych na innych blogach natknęłam się na to, że brakuje mi np. podziału ze względu na czas przygotowania. Przecież to może ułatwić życie! Zresztą, jak pisałam w zakładce ‘O mnie’, na blogu pojawiać się będą także inne treści- nie tylko kulinarne. Dlatego podziały są potrzebne.

Ja widzę nowy wygląd jako szansę na lepszą komunikację między mną- autorką bloga, a Wami- czytelnikami. Chciałam żeby było świeżo, żeby było czysto, przejrzyście. Mam nadzieję, że chociaż trochę mi i chłopakom się udało.

Chciałabym, żebyście polubili nową odsłonę, żebyście bez problemów poruszali się po smakowitym:) Mam nadzieję, że te zmiany wszystkim wyjdą na dobre. Jeśli widzicie coś, co należałoby zmienić, coś jest złe lub niepotrzebne to dajcie znać. Możecie zostawić komentarz lub napisać e-maila. Jeszcze kilka rzeczy jest do poprawy, ja jeszcze usiądę nad miniaturkami do wpisów, bo nie wyświetlają się zbyt dobrze. Ostatecznie jednak tak będzie wyglądał Smakowity kąsek, do odwołania:)

Dla przypomnienia: wczoraj

nowy

Dziś:

stare

Przeczytaj również

Brak komentarzy

Zostaw komentarz